Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Wersja Ukraińska
Wersja Rosyjska
Polsko-Ukraińskie Centrum Kultury i Nauki

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

ZARZĄDZANIE (I i II stopień) - Wydział Zarządzania

ZARZĄDZANIE (I i II stopień) - Wydział Zarządzania


Absolwent kierunku Zarządzanie jest przygotowany do pracy w charakterze specjalisty analityka i menedżera w przedsiębiorstwach, organizacjach non-profit, jednostkach administracji publicznej, agencjach konsultingowych, a także do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

czytaj więcej...

FILOLOGIA ANGIELSKA

FILOLOGIA ANGIELSKA


Program studiów na kierunku Filologia Angielska, tak jak na wszystkich w Społecznej Akademii Nauk, dostosowany jest do potrzeb rynku pracy i charakteryzuje się bardzo dużą ilością zajęć praktycznych i wysokim poziomem kształcenia. Według studentów i absolwentów zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie w świetnej atmosferze. Ogromnym atutem jest szeroki wybór specjalizacji.

czytaj więcej...

INFORMATYKA

INFORMATYKA


Program studiów kierunku Informatyka, dostosowany jest do potrzeb rynku usług informatycznych oraz wykorzystywania informatyki do poprawnego funkcjonowania firm, urzędów, szkolnictwa itp. Stawiamy na praktyki, staże i szkolenia, dzięki którym absolwenci po ukończeniu studiów znajdują satysfakcjonującą pracę.

czytaj więcej...

Letnia Akademia z Języka

Letnia Akademia z Języka


czytaj więcej...


Kierunek będzie uruchomiony pod warunkiem zgłoszenia się odpowiedniej liczby kandydatów.


           
Społeczna Akademia Nauk w Krakowie oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (w zakresie: logistyki, marketingu, przedsiębiorczości, zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, psychologii zarządzania, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego), kierunkach społeczno-humanistycznych (kulturoznawstwo, filologia angielska) oraz na kierunkach technicznych - inżynierskich (informatyka). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science In Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!